Справа про секретні документи: Трампу висуваються нові серйозні звинувачення

КИЇВ. 28 липня. УНН. Офіс спеціального прокурора звинуватив колишнього президента США Дональда Трампа в прагненні видалити записи камер безпеки в Мар-а-Лаго. Новим відповідачем також був названий менеджер майна Карлос Де Олівейра, пише NYT.

Деталі

Федеральні прокурори додали серйозні звинувачення до обвинувального висновку, який звинувачує колишнього американського президента Дональда Трампа в неправильному поводженні з секретними документами після того, як він залишив посаду, надавши докази того, що він сказав менеджеру майна Мар-а-Лаго, його приватного клубу та резиденції у Флориді, що він хотів, щоб записи камер спостереження були видалені.

Нові звинувачення були оприлюднені в заміненому обвинувальному акті, в якому новим обвинуваченим у справі було названо менеджера з нерухомості Карлоса Де Олівейра. У понеділок його ,будуть судити в Маямі.

Доповнення

Перший обвинувальний акт, висунутий минулого місяця в Південному окрузі Флориди, звинувачував Трампа в порушенні Закону про шпигунство через незаконне зберігання 31 секретного документа, що містить інформацію про національну оборону, після того, як він покинув посаду. Він також звинуватив одного з його особистих помічників, у змові з метою перешкодити неодноразовим спробам уряду повернути секретні матеріали.

Переглянуте обвинувачення додало три серйозні звинувачення проти колишнього президента США: спроба «змінити, знищити, спотворити або приховати докази»; спонукання до цього іншого; і нове звинувачення згідно з Законом про шпигунство, пов’язане з секретним документом національної безпеки, який він показував відвідувачам свого гольф-клубу в Бедмінстері, штат Нью-Джерсі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Трампа відкриють третє кримінальне провадження – у справі про штурм Капітолія

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *