SpaceX запустила 60 супутників Starlink в космос

КИЇВ. 11 листопада. УНН. Компанія SpaceX в понеділок, 11 листопада, о 9:56 за східним часом запустила ракету Falcon 9 із 60 супутниками мережі Starlink з комплексу Space Launch Complex 40 зі станції ПВС Кейп-Канаверал в штаті Флорида. Компанія вела пряму трансляцію запуску і виводу супутників на орбіту, передає УНН.

У компанії відмітили, що якщо супутники не вийдуть на орбіту, 100% їх компонентів згорять в атмосфері. Запуск супутників відбувається за допомогою ракети-носія Falcon 9.

Раніше компанія вже виводила супутники Starlink на орбіту.

Як повідомляв УНН, мережа Starlink, яку розробляє компанія Маска SpaceX, покликана забезпечити глобальний доступ до високошвидкісного інтернету через вивід системи малих апаратів (до 500 кг).

За проектом супутникова мережа Starlink має забезпечити всесвітній доступ до високошвидкісного інтернету п’ятого покоління (5G) і з часом повинна бути загальнодоступною у всьому світі.

Швидкість інтернету повинна буде становити 1Гб/секунду, а для користування послугами користувачам потрібно буде спеціальне обладнання орієнтовною вартістю в 100-300 долларів.

Источник: www.unn.com.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *