Американський човен прибув у австралійський порт. В Китаї заявляють, що Австралія стає “плацдармом” для нападу на Пекін – ЗМІ

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Атомний підводний човен США прибув до Австралії під час планового патрулювання регіону. Про це повідомляє Australian associated press, пише УНН.

Деталі

Підводний човен класу “Вірджинія” пришвартувався в п’ятницю в порту Стірлінг в Перті. Командира підводного корабля привітали австралійський віце-адмірал Джонатан Мід, американський контр-адмірал Кріс Кавано і міністр оборони Західної Австралії Пол Папалія.

Повідомляється, що США з цього року збільшують кількість заходів своїх підводних човнів у Австралійські порти, а з 2027 року американські і британські підводні човни будуть проходити через Австралію на ротаційній основі.

Також Австралія купить у Вашингтона щонайменше три підводні човни класу “Вірджинія” на початку 2030-х років в рамках тристоронньої угоди AUKUS.

Australian associated press зазначає, що Китай критично поставився до цієї новини, нещодавно пекінський рупор The Global Times звинуватив Австралію в тому, що вона стає військовою базою США і “плацдармом” для нападу на Китай.

Австралійський контр-адмірал Бретт Сонтер, який служить у Тихоокеанському флоті США, заявив, що Китай проводить швидке нарощування військової потужності “з точки зору повного арсеналу”, в той час як країни AUKUS намагаються протистояти зростаючій агресивності Пекіна в Тихому океані.

Нагадаємо

Сполучені Штати розширять свою військово-промислову базу, допомагаючи Австралії виготовляти керовані снаряди та ракети для обох країн. Планується, що це станеться протягом двох років.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *