Україна думає про розслідування для Трампа – ЗМІ

Влада в Києві хоче знайти в Вашингтоні велику підтримку, але не знає кому довіряти після скандалу з імпічментом, повідомляє CNN.

Українська влада все ще може оголосити про вигідні американському президенту Дональду Трампу розслідування, заявив телеканал CNN 29 листопада з посиланням на джерела, знайомі з позицією Києва.

В Україні таким чином хочуть поліпшити ставлення Трампа, стверджують співрозмовники американського каналу.

Зазначається, що українська влада усвідомлює свою залежність від США в плані допомоги в сфері безпеки, а й шукає більшої підтримки. При цьому Київ не знає, кому довіритися, щоб донести свою позицію до Трампа.

Багато з американських чиновників, які займаються відносинами між США і Україною, тепер залучені в процедуру імпічменту, тому в Києві думають, що вони втратили “довіру Трампа”, вказує CNN.

Про які потенційні розслідування йдеться і коли про них може бути оголошено, джерела CNN не повідомили. Але, як стверджують співрозмовники, українські чиновники визнали, що будь-які потенційні розслідування повинні торкатися “поточних проблем, а не тільки проблем минулого”.

Раніше Трамп назвав Україну однією з найбільш корумпованих країн у світі. На його думку, українська влада сприймає США як годівницю. Таку заяву він зробив в інтерв’ю в зв’язку з завершенням першої фази слухань про його імпічмент.

Сам корупціонер. ЗМІ про “ненависть” Трампа до України

 

 

Вибори у США

Екс-радника Трампа Стоуна визнано винним у наданні неправдивих свідчень

Свідчення спецпрокурора США Мюллера у Конгресі відклали на тиждень

Президент Франції просить Трампа провести переговори

Мерекль запропонувала Трампу тісну співпрацю

Вибори у США 2016: всі результати

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *