У МВФ назвали основи успіху для України

Верховенство права і усунення корисливих інтересів в економіці позитивно вплинуть на фінансовий успіх України, вважають у фонді.

 

Економічний успіх України залежить від верховенства права та усунення корисливих інтересів в економіці. Про це йдеться в заяві директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крісталіни Георгієвої, переданій агентству УНІАН.

 

При цьому українській владі вкрай важливо зберегти результати очищення банківської системи і відшкодувати відповідні втрати платників податків, повідомили у фонді.

 

Зазначається, що керівник МВФ провела конструктивну розмову з Президентом України Володимиром Зеленським.

 

“Під час нашої бесіди я подякувала Президенту за вражаючий прогрес, досягнутий Ним і Його урядом за останні кілька місяців у просуванні реформ і продовженні розумної економічної політики. Я запевнила Президента в готовності МВФ підтримати програму влади з підтримки макроекономічної стабільності і становлення економіки на шлях більш високого, стійкого і всеосяжного зростання”, – йдеться в заяві.

 

Георгієва підтвердила досягнення угоди на рівні персоналу про нову трирічну програму розширеного фінансування для України за підтримки МВФ обсягом 4 мільярди SDR, або близько 5,5 мільярдів доларів, зазначивши, що рішення підлягає затвердженню керівництвом фонду.

 

Нагадаємо, 7 грудня в Офісі Президента повідомили, що Володимир Зеленський і директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва узгодили нову трирічну програму співпраці на загальну суму близько $ 5,5 млрд.

 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що нова програма МВФ сприятиме швидкому зростанню української економіки.

 

Раніше на цьому тижні в ЄС заявили, що Україна не виконала дві умови для отримання траншу четвертої програми макрофінансової допомоги.

 

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *