У Міненерго уточнили слова Оржеля про зміну керівництва Нафтогазу

Керівництво Нафтогазу має призначатися на основі конкурсу за міжнародними стандартами, вважають у Мінекоенерго.

 

Міністерство енергетики та захисту довкілля України не може приймати рішення про зміну керівництва НАК Нафтогаз України і НЕК Укренерго. Таким спростуванням прес-служба відомства прокоментувала заяву міністра енергетики Олексія Оржеля.

 

«Нафтогаз та Укренерго не належать до сфери управління Мінеконенерго, тому приймати або коментувати рішення про зміну керівництва вищеназваних компаній не входить у компетенцію міністерства», — йдеться в повідомленні прес-служби.

 

Мінекоенерго уточнює, що будь-які зміни будуть прийматися за результатами оцінки діяльності і показників ефективності роботи підприємств відповідно до процедури.

 

«Наголошуємо, що потенційні рішення про зміну керівників будуть прийматися за результатами оцінки діяльності кожної з компаній», — сказано в повідомленні прес-служби.

 

Виконавчий директор Нафтогазу Юрій Вітренко також прокоментував заяву Оржеля і повідомив, що нічого поганого у виборі керівництва компанії через конкурс не бачить, але вважає, що до кінця року його не встигнуть провести. Про це Вітренко написав у Facebook.

 

«Я особисто нічого поганого не бачу в тому, щоб у перший раз за історію Нафтогазу професійні і політично незаангажовані люди провели конкурс за міжнародними стандартами і обрали керівника», — написав Вітренко.

 

Він також зазначив, що конкурс — це справа не одного дня чи навіть тижня. «До кінця року його навряд можна провести», — додав Вітренко.

 

Раніше Олексій Оржель повідомив, що в Україні змінять керівництво енергопідприємств — НАК Нафтогаз України і НЕК Укренерго.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *