У київській маршрутці на голову пасажирам полився «душ»

Перед випуском автобуса на маршрут, його повинен оглянути механік. Однак ці правила неодноразово порушуються, в результаті чого страждають пасажири.

У соціальних мережах з’явилися фотографії однієї з київських маршруток під номером 497-к, де пасажир тримає в руках парасольку, щоб вода, яка капала зі стелі, не залила сидіння, повідомляється в п’ятницю, 29 листопада, у Facebook Київ Оперативний.

Маршрутка №497-к курсує від станції метро Академмістечко — вулиця Генерала Наумова. Проїзд в ній коштує шість гривень.

«Якщо в маршрутці проблеми з протіканням — вона взагалі не може виїжджати на маршрут і тим більше в негоду. Перевізник повинен розуміти, що через дірявий дах постраждають пасажири. Як такі маршрутки виїжджають на вулиці міста, потрібно питати у тих, хто їм дає право їздити вулицями. Двічі на рік всі автобуси повинні проходити технічне обстеження в сервісних центрах при МВС. Виходить, ось так вони його проходять. Ми не можемо заглянути на дах і подивитися, в якому вона стані. Для нас головне — документ, що маршрутка пройшла технічне обстеження і може перевозити пасажирів», — розповіли виданню «Сегодня» в комунальній службі перевезень КМДА.

Там додають, що перед випуском автобуса на маршрут, його повинен оглянути механік.

«Якщо є проблеми з дахом — механік не повинен випускати такий автобус на лінію. Також водій повинен стежити за ситуацією. Якщо дірка утворилася вже на маршруті, він повинен припинити роботу і поїхати в парк на ремонт. Взагалі в цій історії потрібно розбиратися, можливо, там нещільно закритий вентиляційний люк або проблема в тому, що продірявилася або випала герметична прокладка», — додають в службі.

До слова, користувачі соціальних мереж пишуть, що також заливає водою в салоні маршрутці №720, але це вже обласна маршрутка.

Раніше повідомлялося, що київська маршрутка на ходу загубила колеса.

Нагадаємо, під Києвом маршрутка з пасажирами знесла паркан і влетіла в приватний двір.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *