У Києві мітингують проти продовження закону про особливий статус Донбасу

Кілька сотень осіб вирушили до Верховної Ради, щоб виступити проти продовження закону про особливий статус Донбасу.

 

У центрі Києва зібрався мітинг, учасники якого виступають проти продовження закону про особливий статус Донбасу. Про це повідомляє Вечірній Київ у вівторок, 10 грудня.

 

Зазначається, що люди почали збиратися на площі біля театру ім. Івана Франка. Звідти кілька сотень осіб вирушили по вулиці Ольгинській до будівлі Верховної Ради. Там вони виступлять проти продовження закону про особливий статус Донбасу.

 

Також зазначено, що вчора учасники акції Варта на Банковій розійшлися. Тож вони показали, що задоволені результатами саміту нормандської четвірки. Тепер під Офісом Президента знову вільно.

 

Протестувальники вимагали не допустити здачі національних інтересів і не йти на поступки з Росією під час зустрічі в нормандському форматі в Парижі. Виступали також проти подальшого розведення військ на Донбасі.

Нагадаємо, у підсумковому документі нормандського саміту зазначено, що українська влада повинна просувати політичні заходи з мінських угод – продовжити закон про особливий статус Донбасу, який має працювати на постійній основі, а також інкорпорувати “формулу Штайнмаєра” в українське законодавство.

 

Також канцлер Німеччини Ангела Меркель назвала питання про продовження особливого статусу Донбасу найважчим пунктом під час переговорів нормандської четвірки в Парижі.

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *