У Києві ліквідували канал переправлення людей через кордон

Організатором злочинної групи виявилася місцева жителька, яка орендувала офісне приміщення в Києві.

У Києві ліквідували злочину групу, яка займалася незаконним переправленням іноземних громадян і громадян України через державний кордон України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

«Організатором злочинної групи виявилася місцева жителька, яка орендувала офісне приміщення в Києві для реалізації схеми з незаконного переправлення громадян через кордон, а також керувала і контролювала фінансові операції. Всього до складу групи входили четверо осіб, в тому числі працівники туристичних агентств», — сказано в повідомленні.

Діючи під керівництвом зловмисниці, учасники злочинної групи виготовляли підроблені довідки з місця роботи, довідки про заробітну плату та рух коштів на банківських рахунках, які є підставою для отримання віз для в’їзду на територію України та виїзду за її межі, а також підшукували клієнтів з метою подальшого незаконного переправлення їх через кордон.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 332 КК України, проведено п’ять обшуків за адресами проживання причетних осіб, а також місць розташування офісів, де останні здійснювали незаконну діяльність.

Під час слідчих дій вилучено печатки товариств і кліше підписів, бланки свідоцтв та дипломів про отримання освіти, оригінали, копії та чисті бланки документів, що засвідчують особу, в тому числі з ознаками підробки, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти, кошти, предмети, схожі на вогнепальну зброю і боєприпаси, а також інші речові докази, що підтверджують злочинну діяльність.

Організатор злочинної діяльності поки затриманий згідно зі ст. 208 КПК України. Що стосується інших учасників групи, зараз проводяться слідчі дії.

Нагадаємо, в Одесі були затримані десятки нелегалів, які приїхали в Україну з Китаю, Гвінеї, Бангладеш, Грузії, В’єтнаму, Камеруну, Афганістану і Сенегалу.

У Франції затримали вантажівку з десятками нелегалів

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *