У «чорну п’ятницю» співробітники Amazon у ФРН почали страйк

Співробітники Amazon у Німеччині почали страйк, який триватиме від ранку «чорної п’ятниці» три дні. Профспілки вимагають укладення тарифного договору.

Співробітники Amazon у ніч на п’ятницю, 29 листопада, почали страйк у Німеччині. Вони страйкують на базах Amazon у містах Райнберг, Верне (обидва у Північному Рейні-Вестфалії), Бад-Герсфельд (у Гессені), Кобленц (Рейнланд-Пфальц), Лейпциг (Саксонія) та Грабен (Баварія).

Профспілка Verdi, яка представляє інтереси співробітників Amazon, вимагає укладення тарифного договору. Профспілка уже кілька років намагається домовитись з Amazon про укладення базового договору, в якому б були передбачені тарифи для оплати праці в гуртовій та роздрібній торгівлі, умови праці, зокрема час роботи, тощо.

Страйк триватиме з 29 листопада до 2 грудня, а у Кобленці, Лейпцигу та Бад-Херсфельді до ранку вівторка, 3 грудня.

Профспілка закликала співробітників інтернет-гіганта прийти на роботу у чорному одязі, щоб показати таким чином, що «чорна п’ятниця» є «чорним днем для співробітників».

Саме у цей день, так звану «чорну п’ятницю», магазини встановлюють знижки і очікують зростання попиту на їхні товари та обсягу їхніх продажів.

Аmazon загрожує штраф у Європі в розмірі $23 млрд

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *