Вибухи на Хмельниччині: на Старокостянтинів летіли дрони та ракети

Вибухи на Хмельниччині: на Старокостянтинів летіли дрони та ракети Олесь ДрукачОсновні тези

  • Під час повітряної тривоги в Україні ворог атакував Хмельницьку область.
  • Під ударом вкотре опинився Старокостянтинів, туди прямували дрони й крилаті ракети.
  • Місцеві мешканці чули звуки вибухів.

Вибухи / 24 Канал

Під час всеукраїнської повітряної тривоги ворог завдав удару по Хмельницькій області. Вибухи чули поблизу Старокостянтинова, який вже не раз був атакований російськими військовими з неба.

Спершу туди прилетіли “Шахеди”, моніторингові спільноти писали, що дронів-камікадзе було не менш як 6. Це сталося приблизно о 4 ранку. А трохи згодом туди дісталися і крилаті ракети з Ту-95МС.

Атака на Старокостянтинів 7 червня: що відомо

Близько півночі стало відомо про виліт стратегічних бомбардувальників Росії Ту-95МС, які згодом випустили по Україні поки невідому кількість крилатих ракет. У цей час вже тривала повітряна тривога майже в усіх обсластях через загрозу застосування “Шахедів”. Згодом тривога охопила усю Україну.

Російські дрони-камікадзе, серед іншого, атакували Хмельницьку область, зокрема Старокостянтинів, куди ворог постійно намагається поцілити бодай чимось. Після цього туди ж спрямували й крилаті ракети – вони летіли двома групами, але їх не було дуже багато. До 04:30, за інформацією моніторів, Старокостянтинів відбився.

Після останніх атак ворога в Україні проблеми з електрикою

Важливо пам’ятати, що внаслідок масованих атак ворога в Україні склалася складна ситуація в енергетиці.
Через це діють графіки стабілізаційних відключень електроенергії. Іноді доводиться застосовувати й аварійні.

Отже, важливо знизити навантаження на мережу в години пік – з 17 до 23. У цей час намагайтеся використовувати мінімум електроприладів та й загалом використовуйте енергоощадні прилади. Варто також планувати використання побутової техніки.

Нагадаймо, що під час ракетної атаки важливо дотримуватись певних правил задля своєї безпеки та безпеки близьких. А саме:

  • Залишайтеся в укриттях до відбою. Це може бути спеціальне сховище, підвал або будь-яке інше захищене приміщення. Вдома використовуйте приміщення без вікон, наприклад, ванну кімнату чи коридор. Уникайте вікон та скляних поверхонь.
  • Регулярно перевіряйте повідомлення від офіційних джерел. Вони надаватимуть актуальну інформацію про небезпеку і дії, які слід зробити. І майте при собі засоби першої потреби – аптечку, запас води, їжу, ліхтарик, радіоприймач на батарейках тощо.

Найважливіше – залишайтеся спокійними й зосередженими.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *