В Одесі вивели на маршрут найдовший трамвай в Україні

Його довжина — майже 31 метр, а місткість — 280 пасажирів. Але довгий трамвай курсуватиме не весь день, а тільки в годину пік вранці і ввечері.

В Одесі запустили найдовший трамвай в Україні Одіссей-Макс, довжина якого становить майже 31 метр. У трамваї-рекордсмені можуть розміститися 280 пасажирів одночасно, 62 з яких зможуть перебувати в сидячому положенні, повідомляє Odessa Online.

Склали трисекційний Одіссей-Макс за 42 дні інженери КП Одесміськелектротранс, а курсувати він буде за маршрутом №26. Але довгий трамвай курсуватиме не весь день, а тільки в годину пік вранці і ввечері.

«Вагон забезпечений системою GPS-навігації, що дозволяє відстежувати його місцеперебування в реальному часі, має потужне внутрішнє і зовнішнє освітлення, дуже комфортабельний і зручний. Я думаю, що він буде радувати одеситів», — сказав заступник директора з експлуатації КП Одесміськелектротранс Олександр Коваль.

Також наголошується, що в наступному році Одесміськелектротранс планує створити ще один Одіссей-Макс.

Нагадаємо, влітку в Дніпрі на ходу загорівся трамвай з пасажирами. Тоді займання сталося під днищем одинарного металевого трамвая.

А у Вінниці в трамвай влучила блискавка. Пасажири просиділи в темряві півгодини в очікуванні машини аварійної служби. Водій нікого не випускала з вагона.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *