В аеропорту затримали іноземця з іконами

У китайського колекціонера вилучили дві православні ікони, а також два раритетні фотоапарати.

 

В аеропорту Києва затримали 20-річного колекціонера з Азії, який намагався провезти контрабандою старовинні православні ікони. Про це повідомляє Держприкордонслужба у четвер, 14 листопада.

 

Прямуючи на рейс до Пекіна, громадянин Китаю вибрав смугу “зелений коридор”, тим самим заявивши, що заборонених предметів, що підлягають декларуванню, у нього немає. Втім додаткова перевірка іноземця свідчила про інше.

 

Прикордонно-митна оглядова група в речах китайця виявила два фотоапарати і дві ікони, датовані початком минулого століття.

 

Предмети, що, імовірно, становлять історичну та культурну цінність, вилучили представники ДФС. За ознаками злочину, передбаченого ст. 201 КК України, поінфомовано працівників СБУ.

 

 

Нагадаємо, що раніше туристка сховала під корсетом кілограм ртуті. Жінка намагалася провезти контрабанду в Китай. Отруйний метал туристка сховала в нижній білизні.

 

Також повідомлялося, що дрон прикордонників засік дрон контрабандистів на Львівщині. Зловмисники намагалися повітрям перекинути через кордон 50 пачок сигарет, але не впоралися з керуванням.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *