Три топ-менеджери Samsung сіли до в’язниці за шахрайство

Менеджерів звинувачували в тому, що за їхньою вказівкою інші співробітники компанії намагалися приховати і знищити документи, що стосуються фінансової звітності.

Три керівники вищої ланки корпорації Samsung Electronics були визнані винними в шахрайстві і засуджені до тюремного ув’язнення. Про це повідомляє Yonhap у понеділок, 9 грудня.

Так, за рішенням суду Центрального адміністративного округу Сеула віце-президент Samsung Electronics, який відповідав за фінансові кошти компанії, отримав два роки тюремного ув’язнення. Двоє інших підсудних віце-президенти були засуджені до півтора року позбавлення волі.

Зокрема, вони звинувачувалися в тому, що за їхньою вказівкою інші співробітники компанії намагалися приховати і знищити документи, що стосуються фінансової звітності корпорації.

Прокуратура Південної Кореї підозрює дочірню компанію Samsung Electronics – виробника лікарських препаратів Samsung BioLogics – в штучному нарощуванні вартості акцій цього підприємства. Так, в наглядовому органі вважають, що в 2015 році в результаті незаконної зміни формули розрахунку вартості акцій у спільній американо-південнокорейській компанії Bioepis капіталізація Samsung BioLogics різко зросла – на 4,5 трлн південнокорейських вон ($3,78 млрд).

Раніше повідомлялося, що за другий квартал 2019 року прибуток Samsung скоротився удвічі – $5,6 млрд. Це на 56% менше, ніж за той же період в 2018 році.

Apple і Samsung втратили позиції. Що сталося

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *