Тести реальних мереж 5G в Китаї показали швидкість в 1000 Мбіт / с

Компанія ZTE провела в Китаї найбільш реалістичний на сьогодні тест швидкості мереж 5G. Результати вразили.

 

Компанія ZTE провела в Китаї реалістичний тест швидкості мереж 5G, який показав деякі вражаючі результати. Наприклад, швидкість скачування досягла піку в 1300 Мбіт / с, а середня цифра виявилася близько 1000 Мбіт / с, повідомляє 3D News.

 

У рамках тесту представники компанії провели 15-хвилинну пробну поїздку на автомобілі по маршруту 6 км у районі Пачжоу китайського міста Гуанчжоу. Щоб швидкість 5G лишалася незмінною, треба кілька базових станцій, розташованих на відносно невеликій відстані – в іншому випадку як сигнал, так і швидкість можуть різко впасти. Під час поїздки в автомобілі сигнал переключався між дев’ятьма різними базовими станціями, причому найнижча із зареєстрованих у тесті швидкостей 5G склала 800 Мбіт / с.

 

Для порівняння: мережі 4G в Китаї підтримують до 100 Мбіт / с, так що середній показник у 1000 Мбіт / с в останньому тесті швидкості 5G показує перевагу нового стандарту на порядок в порівнянні з попереднім поколінням.

 

Утім, поки повноцінно скористатися перевагами 5G більшості споживачів не вдасться навіть у мегаполісах. Хоча деякі країни (Південна Корея, США, Австралія і Великобританія) запустили перші комерційні послуги 5G ще в другому кварталі, можливості обмежені: базові станції 5G розгорнуто лише в кількох районах, що ставить під сумнів надійність і швидкість. Оглядачі вважають, що по-справжньому переваги смартфона з підтримкою 5G користувачі почнуть відчувати тільки в наступному році.

 

В Україні мобільний зв’язок 5G може з’явитися в Україні через три роки.

 

Монако першим забезпечило повне покриття 5G

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *