Створено комп’ютер на випадок кінця світу

Комп’ютер на випадок апокаліпсису створив ентузіаст зі США. Його пристрій здатен працювати в найбільш екстремальних умовах.

 

Американський винахідник Джей Дошер розробив Raspberry Pi Recovery Kit — кастомізований комп’ютер на випадок кінця світу, повідомляє The Verge.

 

Свій пристрій ентузіаст забезпечив водонепроникним корпусом, ретро-перемикачами, механічною ортолінійною клавіатурою, деталями, надрукованими на 3D-принтері. Творець запевняє, що його дітище спеціально створено для апокаліпсису.

 

Також Raspberry Pi Recovery Kit має 7-дюймовий сенсорний дисплей, батарею, клавіатуру 5z6p Plaid і п’ятипортовий мережевий комутатор Netgear.

 

Джей Дошер окрему увагу приділив футляру, у якому зберігається його пристрій. Спеціальну картонну коробку він обклеїв зсередини фольгою. Як зауважив винахідник, це «ідеальний варіант для параноїків, які турбуються про електромагнітні імпульси, здатні вивести будь-яку електроніку з ладу».

 

Raspberry Pi Recovery Kit відноситься до типу пристроїв, відомих як «кібердеки», які назвали на честь комп’ютерів з фантастичного роману Вільяма Гібсона Нейромант.

 

У Google створили найпотужніший у світі комп’ютер

 

Нагадаємо, що компанія IBM створила «найменший у світі» комп’ютер, який являє собою крихітний чіп, розмір якого можна порівняти з гранулою солі.

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *