Столтенберг назвав найкращий спосіб забезпечити “припинення вогню” в Україні

Столтенберг назвав найкращий спосіб забезпечити “припинення вогню” в Україні Поліна БуяноваОсновні тези

  • За словами генерального секретаря Єнса Столтенберга, членство України в НАТО може забезпечити припинення вогню на фронті.
  • Столтенберг наголосив, що світ повинен забезпечити, щоб Україна мала можливості для стримування майбутньої агресії з боку Росії.
  • Генсек НАТО також нагадав про порушення Росією Мінських угод та російське вторгнення в Україну у 2022 році.

Столтенберг заявив, що для припинення вогню потрібні гарантії безпеки / Колаж 24 Каналу

Членство України в НАТО може забезпечити припинення вогню на фронті. Саме 5 стаття – найкраща та найсильніша гарантія безпеки.

Під час припинення бойових дій світ повинен забезпечити, щоб Україна мала можливості для стримування майбутньої агресії з боку Росії. Про це генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив на Громадському форумі НАТО, передає 24 Канал.

Членство в НАТО означатиме припинення бойових дій

Столтенберг наголосив, що в разі припинення бойових дій він “хоче переконатися, що це справді кінець війни, тому що те, що ми бачили, є шляхом агресії”. Генсек також нагадав, як Росія спочатку анексувала Крим, а через кілька місяців російські війська почали війну на Сході.

Ми сказали, що це неприпустимо. Тоді у нас була перша Мінська угода про визначення лінії припинення вогню. Це було порушено, і Росія просунула лінію фронту далі на захід у 2014 році. У нас був Мінськ-2 у 2015 році, і тоді росіяни чекали сім років та було повномасштабне вторгнення в Україну у 2022 році,
– заявив Столтенберг.

За його словами, в результаті світ побачив схему, коли “росіяни брали Україну шматочками”. Генеральний секретар НАТО додав, що для припинення вогню на фронті Україні потрібні гарантії безпеки.

І, звісно, найкращою та найсильнішою гарантією безпеки буде 5 стаття. Тому я вважаю, що спосіб забезпечити припинення цього – це фактично членство в НАТО,
– підсумував генсек.

Раніше генсек НАТО пояснював, що Україну не запросять стати членом Альянсу під час саміту у Вашингтоні через відсутність консенсусу між країнами-членами.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *