«Слуги народу» відреагували на скандал з аудіозаписами

Слуги народу зустрічалися з керівництвом поліції, щоб попросити краще співпрацювати з прокуратурою, запевняє Корявченков.

 

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував публікацію скандальних аудіозаписів розмов нардепів від Слуги народу з керівництвом поліції Дніпропетровської області в Кривому Розі, повідомляє Укрінформ у середу, 20 листопада.

 

 

«Нам належить ще перевірити справжність аудіозаписів з ресторану Кривого Рогу і вислухати коментарі від учасників цього запису», — сказав Разумков.

 

Він додав, що знає і впевнений в тому, що в підкилимних переговорах глава фракції Слуга народу Давид Арахамія не брав участі.

 

Також аудіозаписи прокоментував один з їх учасників нардеп Юрій Корявченков. У коментарі НВ він заявив, що група депутатів від Слуги народу зустрічалася з новим керівником поліції Кривого Рогу, щоб передати очікування городян і попросити краще співпрацювати з прокуратурою.

 

Він підтвердив, що зустріч за участю керівника Криворізького управління поліції і нардепів відбулася у вересні.

 

«Ми сказали: дуже турбуємося за Кривий Ріг. На нас велика відповідальність. Хочемо, щоб усе було по закону: почалася боротьба з наркоторгівлею, з незаконними ігровими залами, а також з незаконними пунктами прийому металу. Щоб всі правоохоронні органи працювали разом. Ось і все», — стверджує Корявченков.

 

 

Крім того, депутат заявив, що не впливав на призначення посадових осіб до правоохоронних органів Кривого Рогу. «Нікого ми не призначали і не затверджували. Ми, як депутати, не маємо такого права. Кандидатура Лукашова з’явилася по лінії Міністерства внутрішніх справ, а саме обласного начальника УВС», — сказав Корявченков.

 

Також депутат прокоментував погрози відкриття кримінальних проваджень проти противників нової влади, які нібито прозвучали на запису. «Ніяких погроз для залучення інших силових органів не було. Я сказав: якщо не буде дій відповідно до закону, то діяти можуть інші органи», — говорить нардеп.

 

Відповідаючи на питання, чи можна це розцінювати як попередження керівництву поліції, Корявченков відповів: «Ні, я нікого не попереджав».

 

Також йому невідомо, хто міг записати розмову і чому запис з’явився в мережі через майже два місяці. Він висловив припущення, що суспільство намагаються відвернути від більш істотних подій у країні.

 

Нардеп зазначив, що не обговорював цю ситуацію з Арахамією або президентом Володимиром Зеленським.

 

Раніше нардеп Антон Поляков опублікував запис розмови Корявченкова та інших «слуг народу» з керівництвом поліції Дніпропетровської області.

 

Також було опубліковано запис розмови «слуг народу» про призначення заступника міністра транспорту та інфраструктури Олександри Клітіної.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *