Секретаря єпархії УПЦ КП побили в Харкові

Церква стверджує, що на секретаря єпархії напали прямо в будівлі, в якій хоче розміститися єпархіальне управління. Представники церкви заявляють, що це нібито пов’язано із суперечкою навколо будівлі.

У Харкові на секретаря місцевої єпархії УПЦ КП ігумена Данила (Лісовина) напали в будівлі, на яку претендує єпархіальне управління цієї церкви. Про це заявив єпископ Харківський і Богодухівський УПЦ КП Ілля (Зеленський) у Facebook в середу, 13 листопада.

Він стверджує, що 7 листопада серед білого дня троє невідомих напали на священика, коли він зайшов будівлю на вул. Бєлінського, 20 і жорстоко його побили.

“Напад мав на меті залякування, тому як нічого з речей не було взято і при побитті нападники вигукували погрози на адресу церкви і отця Данила”, – вважає священик.

За його словами, кілька годин Данило перебував без свідомості. Він був госпіталізований і перебуває в міській лікарні швидкої та невідкладної допомоги №4, йому надана необхідна допомога, проведена томографія, зафіксовані побої. Поліція взяла свідчення і склала протокол. Розпочато розслідування.

“Поліцією зафіксовано той факт, що раніше на адресу о. Данила вже надходили погрози, неодноразово зривалися оголошення про богослужіння в єпархіальному управлінні, відбувалися акти хуліганства і вандалізму”, – заявляє Ілля.

Священики УПЦ КП заявили, що до насильства нібито привела ситуація із суперечками навколо приміщення для єпархії.

“Ситуація різко загострилася після рейдерського захоплення ПЦУ єпархіального управління УПЦ КП в Харкові на вул. Семінарській, 4 і будівлі, що належить КП на вулиці Танкопія, 8а. І тому єпископ Харківський Ілля був змушений перенести єпархіальне управління в будівлю на вул. Бєлінського, 20… На сьогоднішній день ця будівля перебуває під арештом. Майно описано. Заблокована навіть пенсійна карта отця Данила, на яку він отримує пенсію з інвалідності, оскільки є інвалідом 2-ї групи”, – заявляє єпископ.

Раніше повідомлялося, що суд дозволив продовжити ліквідацію УПЦ КП. Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про припинення ліквідації церкви.

При цьому близько сотні прихильників УПЦ КП пройшли хресною ходою урядовим кварталом, протестуючи проти ліквідації церкви.

Пізніше вони спробували прорватися в будівлю суду, але їх не пустила Нацгвардія. Відбулася сутичка.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *