Розроблено компромісний законопроект щодо «зелених» тарифів

Щоб уникнути ретроспективної зміни, іноземним інвесторам пропонують добровільне зниження «зелених» тарифів.

 

Парламентський комітет з питань економічного розвитку підготував компромісний законопроект щодо «зелених» тарифів, що передбачає їх добровільне зниження. Про це повідомила член комітету Людмила Буймистер у Facebook.

 

«Ми переконали інвесторів і міжнародних кредиторів добровільно піти на зниження ставок «зелених» тарифів. Відповідний законопроект, який передбачає зниження «зеленого» тарифу для великих виробників, я подаю сьогодні до Верховної Ради. Рухаємося до безвуглецевого майбутнього і нових інвестицій в Україну», — написала Буймистер.

 

Вона нагадала поставлену президентом Володимиром Зеленським мету — Україна повинна бути лідером у розвитку «зеленої» енергетики.

 

Нардеп зазначила, що «зелений» тариф, який гарантувався виробникам, є обтяжливим для енергогалузі, але його ретроспективна зміна загрожувала б державі позовами від інвесторів, тому депутати запропонували можливість його добровільного зниження.

 

 

Раніше Зеленський в ході українсько-литовського економічного форуму пообіцяв, що ретроспективної зміни «зеленого» тарифу не буде і влада не планує робити жодних кроків, які погіршать умови ведення бізнесу в Україні.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *