Росія може відправити своїх військових до Нігерії — Новини Росія — 24 Канал

Російські військові можуть почати навчати армію Нігерії

/ cont.ws/@xelenta/172488

На майбутньому жовтневому саміті Росія – Африка в Сочі президенти РФ та Нігерії підпишуть угоду щодо військово-технічного співробітництва. Згідно з угодою, Росія зможе постачати до Нігерії продукцію військового призначення і навчати армію цієї країни.

Про це в коментарі «РИА Новости» заявив посол Нігерії у Москві Стів Девіс Угба. При цьому він не заперечував, що російські військові фахівці вже присутні в його країні.

Читайте також: Скільки українців вважають, що на Донбасі воюють Росія і США

Африканський дипломат сказав, що після зустрічі лідерів Росії та Нігерії Володимира Путіна і Мохаммада Бухарі в Сочі, країни можуть провести «переоцінку рівня залученості російського техперсоналу» в Нігерії.

Я б не сказав, що в Нігерії немає присутності російських військових фахівців. Але на це питання краще відповість наш міністр оборони,
– сказав посол, відповідаючи на питання, чи працюють вже російські військові фахівці в Нігерії.

«Сподіваюся, після саміту в Сочі, якщо це буде необхідно, ми зможемо провести переоцінку рівня залученості російських технічних фахівців у Нігерії. Але ми, звичайно, не проситимемо Росію прийти і зробити за нас нашу роботу. Ми не зробимо цього, ми будемо контролювати все сама. Але ми зацікавлені в допомозі інших країн, в тому числі Росії», – наголосив Стів Девіс Угба.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *