Регулятор підвищив тарифи на послуги облгазів

Тарифи на розподілення газу облгазами споживачам підвищать у два етапи: із січня і в липні.

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), вирішила підвищити тарифи на послуги 44 газорозподільних компаній, повідомляє УНІАН у п’ятницю, 29 листопада.

У НКРЕКП зазначають, що з метою недопущення соціальної напруги серед населення і недопущення різкого збільшення фінансового навантаження на споживачів газу перегляд тарифів пропонується здійснити у два етапи — з 1 січня 2020 року і з 1 липня 2020 року.

 

Тож, наприклад, новий тариф на послуги з розподілу газу з 1 січня 2020 року для компанії Вінницягаз може скласти 0,93 грн за куб. м, а з 1 липня — 1,16 грн за куб. м, тоді як діючий тариф становить 0,82 грн за куб. м.

 

Таким чином, з 1 липня 2020 року тарифи на розподіл газу для облгазів становитимуть від 0,28 до 2,73 грн за куб. м газу.

 

Нагадаємо, днями Кабмін прийняв рішення про фіксовану ціну на газ. Українці можуть підключитися до спеціальної програми «Гарантована ціна на газ». Вона гарантує, що ціни на газ у платіжках будуть на рівні 8 гривень за кубометр протягом опалювального періоду.

 

У той же час, ЗМІ повідомляли, що з Нового року ціни на газ для населення можуть підскочити до 12,9 тисячі гривень за тисячу кубометрів.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *