Разумков: Зарплати нардепів повинні бути більшими

Не можна говорити, що зарплата в 40 тисяч гривень «замала», але щоб уникнути корупційних ризиків, нардепи повинні отримувати більше, вважає спікер Ради.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що зарплата нардепів повинна бути більшою від нинішніх 35-40 тисяч гривень. При цьому йому такої зарплати вистачає, запевнив глава ВР в інтерв’ю УП.

«Не можна говорити про зарплату в 40000 гривень, 35000-40000 гривень в державі, де середня заробітна плата 10000 гривень, «замала». Тому я не так сказав. Вона невелика, враховуючи ті спокуси, які можуть з’являтися у народного депутата. І я думаю, що з часом треба буде міняти це», — сказав Разумков.

Спікер пояснив, що для того, щоб людина професійно і ефективно працювала, потрібно робити дві речі: давати нормальну мотивацію — а це зарплата в тому числі; друге — контролювати, щоб у людини не виникало спокуси залізти в бюджет, залізти в якісь корупційні схеми тощо.

Водночас політик зазначив, що у нього зарплата за посаду спікера близько 40 тисяч гривень.

«Я досить непогано почувався у фінансовому плані до цього. Подивіться декларацію. Мені точно вистачає. Крім того, у мене ще дружина працює. Подивіться, скільки вона заробила за минулий рік (700 тис. грн). Так, і я ще працюю тут. Тому я думаю, що і мені, і сім’ї вистачає», — додав Разумков.

Крім того, глава Ради запевнив, що до нього «ніхто не приходив і не пропонував доплат». «На цій посаді до мене ніхто не приходив і не пропонував», — зазначив Разумков.

Відповідаючи на питання, чи були пропозиції нардепам фракції Слуга народу, Разумков сказав: «Я думаю, якщо б були такі факти, вони б звернулися в правоохоронні органи. Це так потрібно зробити».

Раніше виключена з фракції нардеп Ганна Скороход заявила, в Слузі народу видають народним депутатам зарплати по п’ять тисяч доларів у конвертах. При цьому жодних доказів вона не надала.

У Слузі народу її заяви заперечують.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *