Разом з візитом Путіна в КНДР: Росія направила близько 40 військових кораблів у Тихий океан

Разом з візитом Путіна в КНДР: Росія направила близько 40 військових кораблів у Тихий океан Владислав КравцовОсновні тези

  • Військово-морський флот Росії направив близько 40 кораблів у Тихий океан для навчань, пише Bild.
  • Навчання проводяться перед візитом Путіна в Північну Корею, що викликало увагу ЗМІ.
  • Плани включають відпрацювання тактики протидії підводним човнам та захисту від повітряних атак.

У Тихий океан Росія відправила 40 військових кораблів під час того, як Путін їде в КНДР / Колаж 24 Каналу

Військово-морський флот Росії 18 червня вирішив неочікувано почати навчання. У Тихий океан відправили 40 військових кораблів країни-агресорки.

Журналісти Bild відзначили, що ці навчання відбуваються перед тим, як російський диктатор Владімір Путін їде з “дружнім” візитом в Північну Корею. У КНДР президент Росії проведе два дні.

Росія вивела у Тихий океан 40 своїх військових кораблів

У німецькому виданні зазначили, що в маневрах військово-морського російського флоту беруть участь близько 40 кораблів, катерів і суден забезпечення.

Країна-агресор також оголосила про плани перекинути близько 20 літаків і вертольотів для проведення військових навчань. Навчання відбуватимуться в акваторії Тихого океану, Японського та Охотського морів і триватимуть до 28 червня.

Росія також заявила, що військові навчання нібито зосереджені на відпрацюванні тактики боротьби з підводними човнами й посиленні захисту від повітряних атак.

Варто зазначити, що Путін вирушить до КНДР 18 червня з дводенним “дружнім державним візитом”, про що повідомили у Кремлі, а також у державних ЗМІ Північної Кореї.

Нагадаємо, що напередодні свого візиту російський диктатор підписав розпорядження про стратегічне партнерство з Північною Кореєю. Найімовірніше, документ розширить військову співпрацю двох держав та дозволить країні-агресорці й надалі отримувати ракетне озброєння від КНДР.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *