Раптово декілька європейських країн залишилися без електрики: в чому причина

Раптово декілька європейських країн залишилися без електрики: в чому причина Ірина МарціяшОсновні тези

  • Масовий блекаут в Боснії, Албанії, Чорногорії та Хорватії залишив країни без електроенергії.
  • Хорватський оператор транспортної системи проводить аналіз із системними операторами сусідніх країн, щоб визначити причину, що спричинила відключення електроенергії.

Декілька європейських країн залишилися без світла / Колаж 24 Каналу, Getty Images (Фото ілюстративні)

У декількох європейських країнах стався масовий блекаут. Так, вони залишилися без електроенергії.

Серйозне відключення електрики зазнали Боснія, Албанія, Чорногорія та адріатичне узбережжя Хорватії. Про це 21 червня повідомило видання Reuters.

Кілька європейських країн залишилися без електрики

Столиця Боснії та Герцеговини Сараєво та міста Баня-Лука та Мостар залишилися без електрики. Місцеві ЗМІ повідомили про відключення електроенергії по всій країні.

У повідомленні йдеться, що рух у хорватському прибережному місті Спліт зупинився після того, як перестали працювати світлофори. По всьому місту було чути сирени машин швидкої допомоги.

Енергетична компанія Хорватії HEP заявила, що відключення електроенергії в деяких частинах країни було викликано “міжнародними збоями, які торкнулися кількох країн”.

“Хорватський оператор транспортної системи проводить аналіз із системними операторами сусідніх країн, щоб визначити причину”, – додала HEP.

Там заявили, що запустили всі свої виробничі потужності, щоб забезпечити “постачання в найкоротші терміни”.

Дистриб’ютор електроенергії Чорногорії CEDIS зазначив, що “збої в мережі” призвели до відключення електроенергії в більшій частині країни.

Албанський телеканал Top Channel повідомив, що низка міст, зокрема у столиці Тирану, залишилися без електрики. Посилаючись на джерела, він повідомив, що причиною знеструмлення стала несправність інтерконектора в Чорногорії.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *