Рада не змогла звільнити скандального Яременка

Депутати готові були звільнити Яременка, але хотіли заслухати Ясько. Проектом постанови пропонувалося все прийняти одним рішенням.

 

Верховна Рада на засіданні у четвер, 5 грудня, не знайшла достатньо голосів, щоб змінити голову парламентського комітету з питань зовнішньої політики.

 

Так, за призначення на цю посаду “слуги народу” Єлизавети Ясько замість оскандаленого інтимним листуванням Богдана Яременка проголосували лише 186 нардепів.

 

Під час обговорення депутати критикували об’єднання в одному проекті постанови звільнення і призначення керівника комітету. Нардепи підтримували звільнення Яременка, однак вимагали окремого голосування за призначення голови комітету.

 

У той же час, нардепи 348 голосами підтримали включення до комітетів депутатів від Слуги народу Олександра Копиленка та Івана Калаура.

 

Першого призначили в комітет з прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин.

 

Другого – в комітет з питань правової політики. При цьому його звільнили від обов’язків члена комітету з питань прав людини.

 

Нагадаємо, що 30 жовтня журналісти сфотографували у Верховній Раді, як Яременко, під час роботи в сесійній залі, домовляється в мережі знайомств про зустріч за гроші.

 

Яременко написав заяву про складання повноважень голови комітету. У той же час він заявив, що передасть заяву голови Верховної Ради “тільки коли і якщо рішення про мою відставку прийме фракція партії Слуга народу”.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *