Путін: Вбитий у ФРН чеченець – організатор вибухів у метро

Володимир Путін стверджує, що вбитий у Берліні чеченець був організатором вибухів у метро Москви. Президент РФ додав, що його країна відповість Німеччині на видворення дипломатів дзеркальними заходами.

Президент Росії Володимир Путін у ніч на вівторок, 10 грудня, вперше прокоментував вбивство колишнього чеченського польового командира Зелімхана Хангошвілі, здійснене у серпні в центрі Берліна. Він назвав убитого бойовиком і вбивцею і звинуватив його в організації терактів у Москві.

“Ця людина була у нас розшуку, це бойовик. Причому дуже жорстка і кривава людина – тільки в одній з “акцій”, в яких він взяв участь, ним було вбито 98 осіб. Він був одним із організаторів вибухів у московському метро”, – заявив Путін на пресконференції за підсумками саміту лідерів “нормандської четвірки” в Парижі.

За словами Путіна, російська сторона неодноразово просила про видачу Хангошвілі, але не знайшла “взаєморозуміння” з німецькими колегами.

 Володимир Путін (праворуч) заявив, що вбитий у Берліні чеченець був організатором вибухів у московському метро 

 

Президент Росії відкинув звинувачення в тому, що до вбивства Хангошвілі могли бути причетні російські спецслужби. Він наголосив, що “це бандитське середовище, і там може статися все, що завгодно”.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *