ПС відповів на звинувачення в замаху на Соболєва

Правий сектор спростував інформацію ЗМІ про причетність своїх членів до замаху на депутата Київоблради.

 

Правий сектор (ПС) повідомив, що члени організації непричетні до замаху на депутата Київоблради В’ячеслава Соболєва і вбивства його сина. Про це написав глава ПС Андрій Тарасенко у Facebook.

 

Зазначимо, що раніше ЗМІ поширили інформацію про причетність членів руху до замаху на депутата.

 

“За повідомленнями деяких ЗМІ, підозрювані в цьому злочині нібито мають відношення до Правого сектора, оскільки підпорядковувалися заступнику командувача УДА, так званому комбату Червню (Андрій Гергерт). ПС підкреслює, що Андрій Гергерт і його бійці не мають ніякого відношення до Правого сектора, і звертається до журналістів з вимогою спростувати неправдиву інформацію, яка була поширена”, – заявив він.

 

Раніше в поліції повідомили, що слідчі вже відстежили траєкторію польоту кулі і встановили будинок, з якого проводилась стрілянина. Виконавців замаху вдалося затримати завдяки відео з камер спостереження. Ними є двоє молодих людей у ​​віці 18 і 19 років.

 

Слідство розглядає кілька версій замаху: сімейно-побутова сфера, фінансова діяльність Соболєва і його колишня, а також нинішня залученість у професійну діяльність. При цьому основна версія – фінансова діяльність уродженця Єнакієвого.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *