Причиною пожежі в Одесі міг бути підпал — поліція

Навмисний підпал — одна із двох основних версій, які зараз розглядають слідчі.

В Одесі поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, серед умисний підпал. Про це на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у четвер, 5 грудня, заявив начальник поліції області Олег Бех, передає УНІАН.

«Розглядаються дві версії займання — аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал», — сказав Бех.

Він зазначив, що в будівлі розташовано 19 різних установ, організацій, в тому числі Інститут морської біології НАН України.

За його словами, займання почалося на третьому поверсі коледжу, в кабінеті №9.

У ході слідчих дій вже допитано понад 40 осіб. Зараз невідома доля 14 осіб, серед яких кілька студентів, співробітники коледжу та Інституту морської біології — його директор Борис Александров і секретар Галина Іванович.

Як зазначив Бех, кілька зниклих під час пожежі дзвонили родичам і, прощаючись, говорили, що задихаються в диму.

Як повідомлялося, вчора в центрі Одеси спалахнула пожежа в шестиповерховому будинку — пам’ятці архітектури, в якій розташовані декілька навчальних закладів. За словами очевидців, люди, рятуючись від пожежі, вистрибували з вікон.

Пізніше була названа можлива причина пожежі: її могла спровокувати стара проводка, яку не замінювали з 1966 року. У місті оголосили дводенну жалобу. Сьогодні Зеленський висловив співчуття рідним загиблої.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *