Пожежа в Одесі: з’явилися фото роботи рятувальників у завалах

Рятувальники продовжують розбирати завали в пошуках загиблих. Місцями будівля продовжує тліти, зберігається загроза нових обвалень.

На місці пожежі в Одесі продовжують роботу сотні рятувальників, які розбирають завали в пошуках загиблих. Про це повідомляє Думська в суботу, 7 грудня.

Журналісти видання повідомляють, що місцями конструкції будівлі продовжують тліти. Водночас на нижніх поверхах ще залишаються затоплені приміщення. Загроза нових обвалень зберігається – деякі елементи падають, ледь до них доторкнуться рятувальники.

Головну небезпеку становить внутрішній флігель. Фахівці Одеської державної академії будівництва та архітектури рекомендують розібрати його.

“Ми проводимо постійний моніторинг стану будівлі. Фасади з боку Троїцької і Пушкінської в стабільному стані. Фасад внутрішнього флігеля, що виходить у двір, аварійний і може обвалитися. Ми вважаємо, що його необхідно демонтувати”, – сказав на позачерговому засіданні обласної комісії з надзвичайних ситуацій ректор ВНЗ Анатолій Ковров.

За словами архітектора, є два варіанти подальших дій. Перший – розбирати будівлю за допомогою крана. Другий – спорудити підтримуючу естакаду, яка зміцнить флігель, після чого зайнятися розбиранням.

Віце-мер Одеси Петро Рябоконь додав, що демонтаж за допомогою крана займе два-три дні, з естакадою вийде довше, але у неї є перевага: спорудження послужить базою для подальшого ремонту всього будинку.

“Треба визначити замовника, знайти проектну та підрядну організацію. Попередньо ми цю роботу вже ведемо, але треба, щоб було рішення балансоутримувача”, – зазначив чиновник.

Присутній на засіданні представник Міністерства освіти і науки розповів, що об’єкт знаходиться на балансі безпосередньо коледжу економіки і права. МОН виступає в даному випадку в ролі органу управління.

“Ми готові прийняти будь-яке рішення, спрямоване на забезпечення безпеки людей. Треба знести – дамо добро… Але якщо є можливість зберегти державне майно – ми будемо за”, – сказав він.

Всього на місці пришестя працюють 221 осіб (94 рятувальники, 65 поліцейських, співробітники підрозділів мерії та волонтери), а також 41 одиниця техніки.

Рятувальники змінюються кожну добу. Крім того, у них закінчуються витратні матеріали, зокрема, пальне. Начальник облуправління ДСНС Віктор Федорчак навіть попросив у губернатора шість тонн бензину і стільки ж дизпалива.

З’явилося відео початку пожежі в коледжі Одеси

Раніше стало відомо, що в Одесі впізнали тіло третьої загиблої з п’яти знайдених.


 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *