Пожежа в Одесі: рятувальники виявили тіло жінки

Розбір завалів тимчасово зупинили. Останки вилучили на судово-медичну експертизу. Особа загиблої поки що не встановлена.

 

Увечері в четвер в Одесі з-під завалів згорілого корпусу Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу дістали тіло загиблої жінки. Про це повідомляє місцеве видання Думская 5 грудня.

 

«У руїнах будинку Асвадурова, згорілого 4 грудня, виявили тіло жінки… Розбір завалів на цьому місці відразу зупинили, і зараз там ведуться слідчі дії. Останки були сфотографовані, їх розташування нанесли на схему, після чого вилучили на судово-медичну експертизу. Особа загиблої поки що не встановлена», — йдеться в повідомленні.

 

Також наголошується, що знайшовся один чоловік, який значився як зниклий під час пожежі в коледжі. Це жінка на ім’я Руслана. Таким чином залишається нез’ясованою доля 12 осіб.

 

У свою чергу, поліція підтвердила інформацію про виявлення тіла загиблої жінки і опублікувала відео з місця подій.

 

 

Нагадаємо, 4 грудня в Одесі спалахнула пожежа в коледжі, площа якої досягла 4 тис. кв. м. Спочатку повідомлялося про одного загиблого, а чисельність постраждалих досягла 30 осіб.

 

Вранці в четвер президент Володимир Зеленський відреагував на трагедію в Одесі. Він доручив місцевій владі надати допомогу постраждалим і встановити причину трагедії, однак «не шукати крайніх».

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *