Пожежа в Одесі: директору коледжу оголосили підозру

У коледжі навчалося понад 600 осіб, кожен з учнів щороку платив від 10 до 14 тисяч гривень, проте керівництво закладу не забезпечило їхню безпеку.

 

Директору одеського коледжу, де внаслідок пожежі загинуло як мінімум 12 осіб, повідомили про підозру. Про це у вівторок, 10 грудня, заявив начальник Національної поліції в Одеській області Олег Бех.

 

За словами Беха, директору Коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу Любові Кочерзі в понеділок, 9 грудня, повідомили про підозру у службовій недбалості і порушенні правил пожежної безпеки, що спричинило тяжкі наслідки.

 

«Була порушена пожежна безпека, у результаті якої евакуація дітей була неможлива. У коледжі навчалося понад 600 осіб, кожен з учнів щороку платив від 10 до 14 тисяч гривень. За ці гроші керівництво коледжу мало забезпечити безпеку», — повідомив Бех.

 

Також він зазначив, що розслідування пожежі планується завершити в першому кварталі 2020 року.

 

 

Раніше повідомлялося, що в одеському коледжі не було пожежної сигналізації.

 

За останніми даними, у результаті пожежі загинули 12 осіб, рятувальники продовжують розбір завалів, під яким можуть бути ще кілька загиблих, які вважаються зниклими безвісти.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *