Підсумки 05.12: Зеленський на обкладинці і бійка в Раді

Журнал Time помістив на обкладинку фото президента України; в Раді сталася бійка між нардепами. Корреспондент.net виділяє головні події вчорашнього дня.

США оголосили про нові санкції проти Росії

Міністерство фінансів США оголосило про введення санкцій проти 17 осіб, включаючи громадян Росії і України, а також щодо семи російських компаній. Санкції вводяться за шкідливу діяльність в кіберсфері.

Зокрема, під санкції потрапили росіяни Максим Якубець і Ігор Турашев, яких звинувачують в шахрайстві з програмним забезпеченням для комп’ютерів, а також ще низка фізичних і юридичних осіб, пов’язаних, на думку Вашингтона, з хакерською групою Evil Corp.

АМКУ зобов’язав великі АЗС знизити ціни на паливо

Антимонопольний комітет зажадав від великих мереж автозаправок знизити ціни на високооктанові бензини і дизельне паливо. Рекомендації спрямовані мережам, що працюють під брендами WOG, ОККО, UKRNAFTA, AMIC Energy, SHELL, SOCAR, UPG і GLUSCO.

Зеленський потрапив на обкладинку Time

Президент Володимир Зеленський знявся для обкладинки американського журналу Time. Стаття The Man in the Middle (Людина посередині) буде опублікована в новому номері Time. Випуск запланований на 16 грудня.

Під фото написано, що Зеленський опинився між президентом РФ Володимиром Путіним і лідером США Дональдом Трампом: «Людина на роздоріжжі. Український президент Володимир Зеленський про те, як бути між Путіним і Трампом».

У Раді двоє «слуг народу» побилися через жінку

У Верховній Раді під час пленарного засіданні сталася бійка між народними депутатами. Про бійку заявив голова парламенту Дмитро Разумков. «Припиніть бійку в залі. Шановні колеги, заспокойтеся», — зазначив він.

Ішлося про бійку за колоною. Конфлікт між нардепом від Слуги народу Гео Леросом і його колегою з фракції Максимом Бужанським стався після того, як ще один нардеп від Слуги народу Ірина Верещук зробила зауваження Леросу, попросивши його не використовувати мат.

ПЦУ створила спеціальну місію для Філарета

Синод Православної церкви України вирішив створити для почесного патріарха Філарета посаду в ПЦУ. Зокрема, Синод прийняв рішення створити релігійну організацію в складі Православної церкви України у формі місії.

У Раді зловили десятого кнопкодава

Позафракційний нардеп-мажоритарник із Закарпатської області Роберт Горват скнопкодавив за іншого нардепа із Закарпаття. Під час розгляду в другому читанні проекту закону про надання статусу і соціальних гарантій добровольцям, які брали участь в АТО на Донбасі, Горват натиснув на дві кнопки «утримався» — за себе і за свого сусіда. При цьому праву руку, яку протягнув до чужого пульта, народний обранець прикрив газетою.

За матеріалами:

Корреспондент.net

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *