Наче у страшному сні: Україна ганебно програла Румунії у стартовому матчі на Євро-2024

СПЕЦПРОЄКТ Матеріали з позначкою “Спецпроєкт”, “Партнерський матеріал” чи “Актуально” розміщені на комерційній основі. Редакція може не поділяти цю позицію. Софія Кулай

У понеділок, 17 червня, національна команда України стартувала на Євро-2024 з футболу. Першим суперником підопічних Сергія Реброва була збірна Румунії.

Румунія – Україна 3:0

Голи: Станчу, 29, Марін, 53, Дрегуш, 57

Дебютний матч “синьо-жовтих” на цьогорічному чемпіонаті Європи відбувся на мюнхенській “Альянц Арені”. Чимала кількість уболівальників прийшла підтримати Україну із трибун відомого стадіону, пише 24 Канал.

Сергій Ребров виставив потужний склад на гру проти Румунії. На вістрі атаку очолив не Роман Яремчук чи Владислав Ванат, а найкращий бомбардир Ла Ліги-2023/2024 – Артем Довбик.

Євро-2024 – топова футбольна подія, яку неможливо пропустити! Тож вмикай свій гаджет на гучність та вболівай за українську збірну.
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That’s my spirit.

Шокуючий старт для України

Команда Реброва зі старту взяла м’яч під свій контроль. Мудрик намагався пройти увесь захист Румунії, але справа до удару так і не дійшла. Оборона суперника відібрала м’яч у лівого вінгера Челсі.

Румунський захист надійно діяв із Довбиком, Циганковим та Судаковим, не давши забити жодному із топової атаки “синьо-жовтих”. Постріл Довбика був неточним, а Судакова не ніс жодної небезпеки воротам Ніце.

З часом румуни вирівняли гру та на 29-й хвилині шокували Луніна. Матвієнко віддав на Андрія, який вибив м’яч на фланг у ноги суперника. Станчу вразив дев’ятку воріт голкіпера Реала, який не зумів врятувати свою команду від красивого голу. Не надто вдало біля власних воріт зіграли Матвієнко та Лунін. Хоча це була колективна помилка “синьо-жовтих”.

Відео голу Румунії

Під завісу першого тайму все той же Станчу міг подвоювати перевагу господарів. Ніколає прямим ударом із кутового поцілив у поперечину українських воріт.

На жаль, перший тайм минув взагалі не так, як цього хотіли футболісти Реброва. Румуни із мінімальною перевагою на табло пішли на 15-хвилинний відпочинок.

Українці загубились на полі

Зі старту другого тайму українці кинули в атаку. Однак простріли Коноплі, Мудрика та Судакова не досягнули мети. Лідер Шахтаря взяв на себе ініціативу, але пробив вище воріт.

Натомість на 53-й хвилині румуни подвоїли свою перевагу. Марін прошив сітку воріт Луніна після відскоку. Чудовий удар вдався Резвану – 2:0.

Через три хвилини вже Лунін врятував “синьо-жовтих” від гола. Андрій у класному стрибку потягнув постріл Раціу, який летів у праву дев’ятку.

Однак наступний кутовий став фатальним для України. Дрегуш із близької відстані змусив Луніна втретє виймати м’яч із власної сітки воріт – 3:0. Провальна гра була від збірної Реброва. Суддя переглянув момент із голом, але після вердикту системи VAR вказав на центр поля.

Заміни Реброва не допомогли

Після третього голу Ребров вдався до замін.

На 69-й хвилині Станчу знову загрожував володінням Луніна. Ніколає пробив поруч зі стійкою зі стандарту.

Через 8 хвилин Судаков перевірив пильність румунського голкіпера. Однак удар був по центру воріт, де якраз стояв Ніце. На 77-й хвилині Україна завдала першого удару у рамку воріт господарів.

Вже у компенсований до матчу час Яремчук влучив у поперечину.

Україна провально стартувала на чемпіонаті Європи-2024.

До слова, реабілітуватись команда Сергія Реброва зможе 21 червня. У цей день Україна зіграє у другому турі групового раунду Євро-2024 проти Словаччини (старт о 16:00 за київським часом).