Милованов про зарплату, сальсу та наркотики: ексклюзивне інтерв’ю — Головні новини

Тимофій Милованов
/ 24 канал

Запис від Даші Щасливої на дошці, де розміщені фото депутатів

Розкажіть про сальсу більше.

Мені завжди хотілося займатися танцями. Але я ніколи не міг це довести до тями. Коли я почав вчитися у Вісконсині, то там було дуже одиноко. І ти шукаєш якісь фізичні активності, які відрізняються від написання докторської: вітрильний спорт, сальса. Але я не був фізично підготовленою людиною (не займаюся бігом, я не атлет), тому я завжди знаходив собі лайтовий варіант.

Але, якщо чесно, то танці – це також була можливість познайомитися з дівчатами в Америці. Там так не працює, як в Україні.

Дивіться ексклюзивне відео: Тимофій Милованов танцює сальсу

Вдавалося?

Звичайно, ви і на тренуваннях, і десь виступаєте потім. І це культурно. До речі, оці спілкування на уроках танців дозволяють зрозуміти іншу культуру. Не знаю, як зараз, але коли я там вчився, то всі хлопці українські були такими повністю неадекватними в американській культурі спілкування з жінками. І на них дивляться, як на ідіотів. Це було в кінці 90-х, на початку 2000-х. Але зараз, думаю, все по-іншому.

Виникали романи з партнерками?

Та повно.

Про зарпату

Скільки ви заробляєте ти чи вистачає цих грошей?

Щодо міністерської зарплати – вона у мене 18 тисяч гривень. Нінащо не вистачає.

Тобто ви живете на якісь свої заощадження?

Так, звичайно. Те що мені приходить на рахунок, вистачає тільки на Uber. Зарплати, я думаю, це теж болюче питання. Але я намагаюся, щоб у моїх замів була достойна заробітна плата.

Тимофій Милованов з кореспонденткою 24 каналу

Як ви будете боротися з безробіттям? Щоб українці не втікали за кордон?

Дані показують, що трохи вже починають українці повертатися. Долар тримається по 24 гривні, може навіть національна валюта стає сильнішою. Це означає, що гривнева зарплата в доларах чи євро виглядає сильнішою. І цей процес буде продовжуватися. І українські зарплати будуть рости відносно європейських.

Читайте також: Про зміни у Мінрозвитку, першу зарплату та особисте життя: інтерв’ю з Альоною Бабак

Номінальні зарплати теж будуть зростати. Формальна зайнятість трохи збільшується, неформальна – навпаки. Зараз йде дискусія щодо ФОПів. Ми спробуємо спростити адміністрування. Це моя позиція як міністра економіки. Що підприємством може займатися кожна людина і потрібно мати мінімальне навантаження.

Запитання від користувачів Facebook

Підписники 24 каналу у Фейсбук мали можливість поставити запитання міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофію Милованову. 

Як захищатимуть дрібних і середніх підприємців?

По-перше, зараз розробляють під егідою президента програму про дешеве фінансування малим і середнім підприємцям. По-друге, залежно від чого захищати… Наприклад, щоб надати рівні умови, якщо компанія маленька експортує, то йдеться багато про стандартизацію, визнання та ратифікацію міжнародних угод. Боротьба з корупцією – це теж важливо. Попередніми урядами були накладені санкції, ми намагаємось зараз їх скасувати.

Чому коли гривня міцнішає, а долар падає, ціни ростуть, а не знижуються?

Певні ціни ростуть, певні знижуються. Ці зміни залежать від багатьох речей. Якщо говорити про продукти харчування, то насамперед – від врожаю. Ті продукти, які імпортуються/експортуються, на них курс впливає. Але досить часто це займає певний період часу. Тому що ціни на речі інколи фіксуються раніше, угоди – попередні. За нашими оцінками, вплив зміни курсу займає до чотирьох кварталів.

Міністр Милованов

Ми можемо зараз відчувати певне попереднє підвищення курсу, а зменшення відчуємо навесні. Але в цілому інфляція сповільнюється. Вона буде на рівні 6-7% зараз, і буде ще менша. Що означає, що інфляція сповільнюється? Це не означає, що ціни не зростають. У кожній економіці ціни потрохи ростуть завжди. Насправді, коли дефляція – це погано для економіки.

Чи ви вживаєте наркотики?

Ні, не вживаю і ніколи не вживав. У мене був друг. Він пропонував спробувати, коли ми були у США. Там всі курять. Думаю, в Україні багато людей курять марихуану, але ніхто не признається. Якби всі говорили правду, нам би було легше жити. Подивіться на статистику – скільки людей у розвинутих країнах спробували марихуану.

Скільки людей у своєму житті спробували зробити щось нестандартне. Багато. Але про це не говорять. Ця консервативність у нас залишилась від радянського союзу. Ви пам’ятаєте, у радянському союзі сексу не було. Це було не так давно, 30 років тому. Можна було всерйоз сказати, що у нас нема сексу. Тобто діти є, сексу – нема. І всі нормально це сприймали.

Міністр на інтерв’ю для 24 каналу

Тому це трошки залишилось – що у нас сексу нема, марихуану ніхто не курить і податки всі платять. Для того, щоб проблему ідентифікувати, треба про неї говорити. Тоді ми будемо знати, що відбувається насправді, і з цим боротися.

Чому коли Коломойський назвав вас дебілом, ви з ним погодились?

Ну, що я буду реагувати на кожну… Можливо, треба було щось інше сказати. Я сказав: «Я ж і не приховую». Це коли мені завжди кажуть, що я не правий, то я так відповідаю, що цього не приховую. Це такий тролінг у відповідь. Якби я опинився в такій ситуації ще раз, можливо, я б сказав «Я жартую» одним реченням, а не двома, щоб не можна було вирізати і сказати, що погодився.

Читайте також: Україна готова до зупинки транзиту газу з Росії, – ексклюзивне інтерв’ю з міністром Оржелем

Але якщо суспільство думає, що міністр… Що тут говорити, я не знаю, як на це реагувати. Думаю, що було б добре, якби люди дивилися на справу, на те, що відбувається. На те, що ми змогли вперше за всю історію України передати десь 15% державних підприємств на приватизацію. Чому це важливо? Тому що завжди був корупційний спротив. Сподіваюсь, коли економіка України почне зростати, люди будуть щасливішими й буде більше конструктиву.

Дивіться повне інтерв’ю Тимофія Милованова:

 

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *