“Ми проти третьої війни”: Зеленський пояснив, чому Україна не підтримує замороження конфлікту Сергій ПоповичОсновні тези
- Президент Зеленський заявив, що Україна не підтримує замороження війни з Росією через ризик повторної агресії.
- Зеленський наголосив на необхідності мирної угоди з покаранням агресора та гарантіями для України.
- Він підкреслив, що замороження конфлікту раніше не дало результатів і призвело до повномасштабної війни у 2022 році.
- Зеленський зазначив, що все повинно бути зафіксовано на папері, включаючи відповідальність агресора.
“Ми проти третьої війни”: Зеленський пояснив, чому Україна не підтримує замороження війни / Колаж 24 Каналу
Президент Володимир Зеленський пояснив, що Україна не підтримує замороження війни з Росією через побоювання її повторної агресії. Натомість потрібна чітка мирна угода з відповідним покаранням для агресора та гарантіями для України.
Замороження конфлікту з Росією раніше вже призводило до ще більш масштабної конфронтації, пояснив Зеленський в інтерв’ю виданню The Times of India.
Чому Україна проти замороження конфлікту
Зеленський запевнив, що замороження війни спричинить нову агресію Росії в майбутньому.
З 2014 року конфлікт з Росією був заморожений і багато перемовин ні до чого не призвели, пояснює президент.
Ми проти замороженого конфлікту. Ми не хочемо третьої війни. В 2014 році почалася одна війна, була окупація наших територій, у 2022 році – повномасштабна війна. Хоча до 2022 року був заморожений конфлікт, було припинення вогню, була Норманська четвірка та Мінський процес,
– каже Зеленський.
Багатоформатні перемовини з Росією не дали результату, почалася повномасштабна війна. Без розуміння майбутнього, вважає Зеленський, Україна дуже ризикує, заморожуючи конфлікт.
“Все повинно бути на папері, зрозуміло, як закінчиться ця війна і хто, в якому обсязі буде нести за неї відповідальність. Авжеж, агресор”, – зазначає Зеленський.
Нагадаємо, Зеленський заявив, що першим пунктом Плану перемоги є не членство у НАТО, а запрошення. Це дасть Україні гарантії, що ніхто в майбутньому, коли наша країна зможе вступити, не змінить своєї позиції.
Источник: www.24tv.ua