Меру Львова Садовому вручили підозру

Львівського міського голову підозрюють у зловживанні владою при виділенні земельної ділянки.

Мер Львова Андрій Садовий у четвер, 21 листопада, заявив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила йому про підозру у зловживанні владою.

«Тільки що прокурори Холодницького вручили мені повідомлення про підозру. Про що йде мова? У 2015 році місто Львів на відкритому інвестиційному конкурсі залучило інвестора — компанію CTP. Ми від цієї компанії за землю отримали 54 млн грн. Було поле, де корови паслися. На цьому полі компанія повинна побудувати індустріальний парк. Починаючи з 2015-2016 років і далі — блокування з усіх боків. На рівні влади держави, Генеральної прокуратури… за той час компанія CTP побудувала парки в Румунії, в інших країнах. Це третій за обсягом інвестор, який інвестує в промислове майно. Вони мають намір створити тут, у Львові, три тисячі нових робочих місць. З тих пір, з 2016 року, прокурори їздять, вивчають. Земля стоїть. Такі реалії нашого часу, будемо боротися і будемо перемагати», — сказав він у відеозверненні.

 

 

У той же час, УП пише з посиланням на джерела, що землю Садовий видав в області, а парк мав бути в місті.

 

«Правоохоронці мають висновок Держаудитслужби, висновок експерта, свідчення свідків, які навіть звільнилися з роботи, щоб не підписувати незаконні рішення», — зазначило джерело.

 

Нагадаємо, навесні Садовий заявив, що залишить пост після закінчення терміну повноважень і більше не балотуватиметься.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *