МастерШеф 9 сезон 2019: дивитися онлайн 14 випуск від 29.11.2019

У дев’ятому сезоні проекту залишилося 10 найсильніших кулінарів, які продовжують боротися за перемогу.

 

У 14 випуску шоу МастерШеф 9 сезон один з десятки найкращих аматорів відправиться додому. Пристрасті в шоу починають загострюватися, а 14 випуск судді обіцяють максимально емоційний.

 

У новому епізоді учасники зможуть готувати під чуйним керівництвом Ектора Хіменес-Браво. Але виявилося, що аматори неготові до «пекла наяву». Глядачам обіцяють суддю в такому образі, у якому його ще ніхто не бачив.

 

Хто не зможе витримати під напором судді-професіонала, дивіться на Корреспондент.net.

 

Також у новому випуску глядачі дізнаються, як дзвіночки, офісні крісла і букет квітів вплинуть на приготування страв. А дехто з учасників піде практично на все, щоб вибити конкурента з перегонів за перемогу.

 

У 13 випуску шоу МастерШеф 9 сезон кулінари, які опинилися на балконі, повинні були допомагати учасникам битви чорних фартухів. Їм були відомі рецепти, а їхні суперники внизу мали робочі поверхні. Руслан, Сергій, Аннушка, Артем і Андрій працювали під керівництвом суперників нагорі.

 

У результаті якісно налагодити зв’язок не вдалося у Андрія і Юлії. Бондаренко погано приготував качку і покинув проект за крок від топ-10.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *