Китай вивів на орбіту шість супутників

Запуск ракети-носія Куайчжоу-1А з космодрому Тайюань встановив новий рекорд в історії китайської космонавтики.

 

У Китаї з космодрому Тайюань у провінції Шаньсі була запущена ракета-носій KZ-1A (Куайчжоу-1А). Успішно були виведені на окреслені орбіти шість супутників, повідомило напередодні Сіньхуа.

 

Зазначається, що запуск ракети-носія встановив новий рекорд в історії китайської космонавтики, оскільки менше п’яти годин назад з цього ж космодрому була запущена ракета-носій KZ-1A із супутником дистанційного зондування Землі високого розрізнення Jilin-1 02B (Цзілінь-1 02B).

 

 

До списку запущених шести супутників входять HEAD-2A/2B, Spacety-16/17 і Tianqi-4A/4B.

 

HEAD-2A/2B, розроблені пекінською компанією HEAD Aerospace Technology, являють собою перші супутники в рамках проекту Skywalker, призначеного для надання глобальним клієнтам послуг у сфері екологічного моніторингу, поліпшення системи екстренного зв’язку і збору інформації про морські і повітряні судна.

 

Розробником супутників ДЗЗ Spacety-16 і Spacety-17 виступила компанія Spacety з міста Чанша провінції Хунань. Мікро-наносупутники в основному використовуються для моніторингу надзвичайних ситуацій та стихійних лих, дистанційного зондування, для цілей сільського господарства і моніторингу полярного середовища.

 

Низькоорбітальні супутники Tianqi-4A і Tianqi-4B, створені пекінською компанією, надаватимуть такі послуги, як глобальна передача даних в інтернеті речей, екстрений зв’язок і відстеження матеріалів.

 

KZ-1A – легка твердопаливна ракета-носій, яка відрізняється відносно низькою собівартістю виробництва і високою надійністю. Вона спроектована для доставки на низьку орбіту малих супутників. Це вже п’ятий в цьому році політ Кz-1A.

 

Нагадаємо, 28 листопада Китай запустив ракету-носій Чанчжен-4В із супутником Гаофень-12 для зондування Землі. Встановлена ​​на ньому оптика дозволяє робити фотознімки з роздільною здатністю менше одного метра.

 

Також повідомлялося, що 23 листопада Китай здійснив успішний пуск ракети-носія Чанчжен-3Б з двома навігаційними супутниками Beidou-3.

 

 

Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *