Кінотеатр Київ непридатний для використання — КМДА

Обстеження будівлі кінотеатру показало, що приміщення нещадно експлуатувалося роками. Його відвідувачі щодня опинялися в небезпеці.

Будівля кінотеатру Київ, яка розташована в центрі столиці, зараз перебуває в непридатному для використання за призначенням стані. Про це напередодні повідомила прес-служба Київської міськдержадміністрації (КМДА) з посиланням на дані Науково-дослідного інституту інноваційного будівництва Української академії наук.

«Зважаючи на це, найближчим часом планується провести виїзне засідання Комісії з питань власності в приміщенні самого кінотеатру, де обговорити подальші дії з порятунку будівлі», — сказано в повідомленні.

За словами директора КП Київкінофільм Дениса Хомича, обстеження показало, що приміщення нещадно експлуатувалося роками, в нього не вкладалося жодної копійки, а відвідувачі щодня виявлялися в небезпеці.

«Дах у жахливому стані, цвіль на стелі, пожежні виходи замуровані, а в підвалі руйнуються несучі конструкції. Старий орендар не допускав представників міських служб до огляду всіх приміщень. Це стало можливим тільки після того, як орендар звільнив приміщення кінотеатру», — сказав Хомич.

За результатами обстеження, в будівлі кінотеатру відсутні системи димовидалення, мовного оповіщення про пожежу, автоматизації систем протипожежного захисту, блискавкозахист. У неробочому стані перебувають системи внутрішнього протипожежного водопостачання, система автоматичної пожежної сигналізації. Металеві конструкції не забезпечують клас вогнестійкості R60, евакуаційні виходи не відповідають нормам експлуатації людей при пожежі, в об’ємі сходової клітки на вихід зовні влаштовано приміщення.

У Київкінофільмі заявили, що хочуть, аби кінотеатр якнайшвидше знову прийняв відвідувачів і проводив кінофестивалі, але для цього потрібно привести його в належний стан.

Нагадаємо, в квітні нинішнього року став відомий новий орендар кінотеатру Київ. У конкурсі взяли участь п’ять компаній, контракт на десятирічну оренду отримала мережа Сінема Центр, яка запропонувала більш як 2,1 млн гривень на місяць.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *