Кількість жертв пожежі в Одесі досягла 10 осіб

Роботи на місці трагедії тривають. Вже вивезено близько тисячі кубометрів будівельних конструкцій.

 

Вранці у неділю, 8 грудня, під завалами на місці пожежі в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу виявили ще два тіла. Про це повідомляє ДСНС.

 

«О 8:30 під час розбору завалів виявлено тіла двох людей … Всього в результаті пожежі загинули 10 осіб», — йдеться в повідомленні.

 

Разом із тим у ранковому зведенні відсутня інформація про кількість людей, доля яких досі невідома. Раніше ж із посиланням на Нацполіцію повідомлялося про 10 зниклих безвісти.

 

Відзначається, що кількість потерпілих становить 30 осіб, при цьому в лікарнях залишаються дев’ять осіб.

 

За даними ДСНС, всього з початку розбирання завалів вивезено 936 м куб. будівельних конструкцій. До робіт залучено 260 осіб та 41 одиницю техніки.

 

Уже розібрали конструкції верхньої частини будівлі коледжу. Експертна група провела заміри рівнів коливань будівлі і її стійкості. Прибрано елементи конструкцій з арочного проходу і забезпечено прохід у внутрішній двір. Встановлено автокран FAUN із вильотом стріли 65 метрів. Продовжують розбирати конструкції на цокольному поверсі.

 

Нагадаємо, 4 грудня у приміщенні одного з корпусів Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу сталася масштабна пожежа. Напередодні повідомлялося про вісім загиблих у результаті пожежі.

 

Президент Володимир Зеленський оголосив 8 листопада всеукраїнську жалобу в пам’ять про загиблих у результаті пожежі в коледжі Одеси.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *