Кабмін назвав пріоритети в євроінтеграції

Уряд у середу провів засідання з питань євроінтеграції, прийнявши ряд рішень у даній сфері.

 

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук після засідання уряду в середу, 20 листопада, назвав пріоритети у сфері євроінтеграції: посилення і захист конкуренції в енергетичній сфері та розвиток інфраструктури. Про це повідомляє Укрінформ.

 

 

“У сфері євроінтеграції наші пріоритети – економічне зростання посилення і захист конкуренції в енергетичній сфері, у сфері інфраструктури. Це те, що прямо стосується наших євроінтеграційних зобов’язань. Фокусуватися в наступні місяці будемо точно на цьому”, – підкреслив він.

 

Прем’єр зазначив, що уряд не може прогнозувати термін, в який вдасться ліквідувати відставання України від графіка виконання Угоди про асоціацію з ЄС.

 

“Я думаю, що рано давати якісь обіцянки. У нас є об’єктивні чинники, нас обмежують. Наш ліміт – це пропускна здатність українського парламенту”, – пояснив він.

 

У свою чергу, віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба додав, що до пріоритетів роботи уряду в європейському напрямку в короткостроковій перспективі є переговори щодо Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції – так званий “промисловий безвізових”.

 

Раніше повідомлялося, що влада України має намір “перепрошити” євроінтеграцію. Уряд вніс зміни до Плану заходів щодо виконання Угоди про асоціацію з ЄС, які повинні прискорити рух України до членства в Союзі.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *