Дуров закликав видалити WhatsApp із телефонів » Інформаційні новини світу
Главная » Африка » Дуров закликав видалити WhatsApp із телефонів

Дуров закликав видалити WhatsApp із телефонів

Засновник популярного месенджера Telegram вважає, що WhatsApp використовується для стеження за користувачами.

 

Засновник Telegram Павло Дуров розкритикував месенджер WhatsApp через проблеми з безпекою і закликав видалити його з телефонів. Про це він написав у Telegram 20 листопада.

 

Дуров повідомив, що нові недоліки WhatsApp роблять відкритими персональні дані користувачів для хакерів і державних установ.

 

«Усе, що потрібно було зробити хакеру, це відправити вам відео, і всі ваші дані у владі зловмисника», — підкреслив автор Telegram, коментуючи останню уразливість WhatsApp.

 

За його словами, WhatsApp не тільки не захищає повідомлення користувачів, але й «постійно використовується як троянський кінь для відстеження фотографій і повідомлень, що не мають відношення до месенджера».

 

Дуров упевнений, що проблема полягає в тому, що Facebook, яка володіє WhatsApp, бере участь у програмі Агентства нацбезпеки США зі збору даних про населення.

 

Він зазначив, що за шість років існування Telegram месенджер стикався з аналогічними уразливостями, проте засумнівався, що WhatsApp допускає такі помилки через недосконалість системи.

 

«Це дуже малоймовірно, що хтось може випадково допускати серйозні збої в системі безпеки, такі зручні для стеження, регулярно», — йдеться в повідомленні засновника Telegram.

 

Виходячи із цього, Дуров закликав користувачів видалити WhatsApp.

 

«Якщо ви не хочете, щоб усі ваші фотографії і повідомлення в один прекрасний день стали загальнодоступними, ви повинні видалити WhatsApp зі свого телефону», — підкреслив він.

 

Нагадаємо, у травні в месенджері WhatsApp виявили уразливість, яка дозволяє хакерам запускати шпигунські програми і стежити за користувачем.

 

У липні стало відомо, що зловмисники використовують шкідливе ПЗ для доступу до мультимедійних файлів, відправленим через WhatsApp і Telegram.

 

Хакери можуть правити чужі повідомлення у WhatsApp

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*