Дуров закликав видалити WhatsApp із телефонів

Засновник популярного месенджера Telegram вважає, що WhatsApp використовується для стеження за користувачами.

 

Засновник Telegram Павло Дуров розкритикував месенджер WhatsApp через проблеми з безпекою і закликав видалити його з телефонів. Про це він написав у Telegram 20 листопада.

 

Дуров повідомив, що нові недоліки WhatsApp роблять відкритими персональні дані користувачів для хакерів і державних установ.

 

«Усе, що потрібно було зробити хакеру, це відправити вам відео, і всі ваші дані у владі зловмисника», — підкреслив автор Telegram, коментуючи останню уразливість WhatsApp.

 

За його словами, WhatsApp не тільки не захищає повідомлення користувачів, але й «постійно використовується як троянський кінь для відстеження фотографій і повідомлень, що не мають відношення до месенджера».

 

Дуров упевнений, що проблема полягає в тому, що Facebook, яка володіє WhatsApp, бере участь у програмі Агентства нацбезпеки США зі збору даних про населення.

 

Він зазначив, що за шість років існування Telegram месенджер стикався з аналогічними уразливостями, проте засумнівався, що WhatsApp допускає такі помилки через недосконалість системи.

 

«Це дуже малоймовірно, що хтось може випадково допускати серйозні збої в системі безпеки, такі зручні для стеження, регулярно», — йдеться в повідомленні засновника Telegram.

 

Виходячи із цього, Дуров закликав користувачів видалити WhatsApp.

 

«Якщо ви не хочете, щоб усі ваші фотографії і повідомлення в один прекрасний день стали загальнодоступними, ви повинні видалити WhatsApp зі свого телефону», — підкреслив він.

 

Нагадаємо, у травні в месенджері WhatsApp виявили уразливість, яка дозволяє хакерам запускати шпигунські програми і стежити за користувачем.

 

У липні стало відомо, що зловмисники використовують шкідливе ПЗ для доступу до мультимедійних файлів, відправленим через WhatsApp і Telegram.

 

Хакери можуть правити чужі повідомлення у WhatsApp

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *