“Дружина має зрозуміти, що вона робить щось не так”: у Росії пояснили, як “правильно” бити жінок

“Дружина має зрозуміти, що вона робить щось не так”: у Росії пояснили, як “правильно” бити жінок Ярослав ПогончукОсновні тези

  • Російський імам Тимур Камаєв надав інструкцію, як “правильно” карати дружину згідно з шаріатом.
  • Камаєв радить використовувати паличку місвак для легкого побиття, яке не залишатиме синців.
  • Покарання повинно проходити через кілька етапів: спочатку розмова, потім відлучення від ложа та лише в останній інстанції – легке побиття.

Імам казанської мечеті радить карати дружин легкими побиттями / Колаж 24 Каналу

Один із російських телеканалів показав інструкцію, як правильно карати дружину згідно з шаріатом. Пояснював все імам казанської мечеті Тимур Камаєв.

За його словами, побиття має бути легким. Для цього імам радить використовувати паличку місвак, щоб не залишати синців.

Які настанови Камаєв дав росіянам

Камаєв на відео, опублікованому одним з російських телеканалів, пояснив, як чоловікові правильно карати свою дружину згідно з шаріатом.

Імам із Татарстану пояснив, як бити жінок: дивіться відео

За його словами, покарання має проходити у кілька етапів. Спочатку чоловік повинен поговорити з дружиною, яка, на його думку, поводиться погано. Якщо це не допоможе, її слід відлучити від подружнього ложа. І лише якщо це не спрацює, дозволяється вдатися до легкого побиття.

Імам зазначив, що для побиття слід використовувати спеціальну паличку місвак. Він детально пояснив техніку, як бити так, щоб не залишати синців

Побиття – мається на увазі, що дружина має зрозуміти, що вона робить щось не так. Є місвак –паличка маленька. І ось акуратно дружину кілька разів ударити місваком. Коли рука працює тільки від ліктя, тобто не повністю плечовий суглоб працює. Маленькими ударами,
– пояснив Камаєв.

Хто такий імам

Імам – це релігійний лідер в ісламі, який виконує роль духовного наставника та керівника молитовної громади.

Імам має важливе місце в мусульманських громадах. Він часто виступає в ролі посередника між вірянами та державою, а також формує моральні цінності та етику своїх парафіян.

У сучасному світі імами можуть також займатися соціальними проєктами, брати участь у міжрелігійному діалозі та активно впливати на політичні питання у своїх країнах.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *