Дельфіни покусали і спробували втопити дівчинку в басейні

Одному з тренерів вдалося схопити постраждалу за рятувальний жилет і витягнути з води.

У мексиканському дельфінарії дві афаліни атакували, покусали і спробували втопити десятирічну дівчинку з Британії, яка плавала з ними в басейні, пише таблоїд Sun 29 листопада.

Інструктори наказували дельфінам припинити, але ті не слухались. Одному з тренерів вдалося схопити дівчинку за рятувальний жилет і витягнути з води.

«Це було жахливо. Я боялася, що вона помре», — розповіла 40-річна мати дівчинки Лора Йео. На ногах дівчинки залишилися сліди укусів, ран, глибоких порізів і синців.

На курорті стався масовий викид дельфінів

Інцидент стався в дельфінарії Dolphin Discovery в мексиканській Канкуні, Мексика, де сім’я Йео проводила відпустку. Вони заплатили за тур, організований туроператором TUI, сім тисяч фунтів. Плавання з дельфінами було частиною програми туру, однак туроператор не вибачився перед сім’єю потерпілих.

«Ми не отримали ні квітів, ні листівки, ні плюшевого ведмедика для Лексі», — зазначила мати. Також її обурило те, що дельфіни, які атакували дівчинку, продовжили працювати з людьми після атаки.

Раніше повідомлялося, що Львівська міськрада запропонує президенту і уряду заборонити експлуатацію тварин в цирках і дельфінаріях.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *