Цими вихідними хтось забезпечить собі безбідну старість

285 мільйонів доларів. Ця неймовірна сума дістанеться тому, хто зможе правильно передбачити номера 6 куль найближчого тиражу лотереї “Мега Мільйони” (Mega Millions), який відбудеться в п’ятницю, 6 грудня 2019 о 23:00 EST.

Українці можуть офіційно брати участь в розіграші через сервіс TheLotter.

В останній раз виграти джекпот вдавалося 24 вересня. Щасливий квиток був куплений в Техасі, і приніс його власникові $226 млн. У ході останнього тиражу гравцеві зі штату Міссурі вдалося підійти максимально близько – він вгадав 5 номерів з 6 і завдяки опції “мегаплейер” став на 2 млн доларів багатшим.

Історія і правила лотереї

Популярна лотерея “Мега Мільйони” народилася 6 вересня 1996 році під ім’ям “Велика гра”. Свою теперішню назву вона отримала в 2002 році, і вже в самому першому тиражі після перейменування удача посміхнулася гравцеві з Іллінойсу, зірвав джекпот розміром в 28 млн доларів.

Правила гри досить прості: для участі треба вибрати 5 номерів в діапазоні 1-70 і додаткову кулю “Мегабол” з діапазону 1-25. Лото також пропонує опцію “мегаплейер” (Megaplier), що дозволяє, за невелику доплату, збільшити в розмір другорядних призів в 2-5 разів. Тиражі проводяться 2 рази на тиждень: по вівторках і п’ятницях. Мінімальний стартовий джекпот складає 40 млн; гравець, що вгадав 5 номерів з 6, отримає гарантований другий приз розміром в 1 млн.


Як грати в Мега Мільйони онлайн?

Мега Мільйони – американське лото, але грати в нього можуть любителі лотереї по всьому світу. Все, що для цього треба зробити – зареєструватися на сайті theLotter, пройти на сторінку лотереї і вибрати ваші щасливі номери. Все інше за вас зроблять представники сайту. Вони придбають квиток і завантажать його до вашого профілю. Вам залишиться тільки перевірити виграшні номери, які будуть опубліковані на сайті незадовго після розіграшу.

Рекордні виграші

1,53 млрд (так, мільярда!) – саме такий приз був виграний в жовтні 2018 року. Щасливий квиток був куплений в Каліфорнії. За даними сайту theLotter, це другий за величиною джекпот з коли-небудь розіграних. Світовий рекорд, 1,58 млрд, належить іншій американській лотереї – “Powerball”.

Інші великі виграші склали 656 млн (березень 2012), 648 млн (грудень 2013), 543 млн (липень 2018) і 536 млн (липень 2016), а всього за історію проведення лото були зірвані 18 джекпотів, перевищували 300 млн доларів.

У нинішньому році джекпот було зірвано 6 разів. Прекрасний новорічний подарунок зробили собі 23 колеги з Нью-Йорка, що грали разом, ,які виграли 437 млн ​​доларів 1 січня. 1 березня любитель лото з Нью-Джерсі забрав додому 273 млн, а трохи менше двох тижнів потому білет, куплений в Міссурі, виграв “скромну” суму в 50 млн. Після цього джекпот довгий час нікому не піддавався, поки нарешті гравцеві з Каліфорнії не вдалося вгадати всі номери тиражу, що відбувся 7 червня, і розбагатіти на 522 млн доларів. Також в лото перемагали гравці з Нью-Гемпшира (168 млн, 23 липня) і Техасу (224 млн, 24 вересня).

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *