Британія не може ухвалити рішення про далекобійність ЗСУ в обхід США: експерти пояснили причину Ася Ковальова
Британія не може ухвалити рішення про далекобійність ЗСУ в обхід США / Колаж 24 КаналуБільше цікавих аудіоновинСлухати00:0001:091.25×1.25x Аудіо синтезовано з використанням AI. Більше АудіоновинВимкнути
У Британії не можуть надати дозвіл Україні на використання ракет для ударів вглиб Росії. Це неможливо без узгодження із США.
П’ять колишніх міністрів оборони та експрем’єр-міністр закликали чинного прем’єр-міністра Великої Британії Кіра Стармера вжити односторонніх дій і дати можливість ЗСУ завдавати далекобійних ударів по Росії з використанням ракет Storm Shadow. Однак це можливо лише при погодженні із владою США.
Партнери працюють над рішенням про далекобійність ЗСУ
Британські політики попереджають, що затримки у цьому питанні лише посилять позиції російського диктатора Володимира Путіна.
Тим часом The Times наголошує, що Королівство не ухвалить цього рішення без узгодження зі США, позаяк критично важливою в цьому випадку вважається наявність на ракетах американських систем наведення.
Незважаючи на розбіжності в адміністрації чинного президента США Джо Байдена, у Лондоні вважають, що Сполучені Штати дозволять передати ЗСУ необхідну підтримку під час Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку.
Важливо, щоб як союзники, які підтримують Україну, ми мали спільну стратегію для перемоги в майбутньому. Тепер ми обговорюємо це зі Сполученими Штатами та іншими ключовими союзниками. Ми прямуємо на Генеральну асамблею ООН, де всі зустрінемося із Зеленським менш ніж за 12 днів,
– наголосив міністр закордонних справ Британії Девід Леммі.
Раніше глава МЗС Британії Девід Леммі заявив, що переговори зі США та іншими союзниками з цієї пропозиції продовжуються, додавши, що цього місяця в ООН відбудуться подальші обговорення між союзниками та президентом України Володимиром Зеленським.
Источник: www.24tv.ua