“Беллігол” знову на коні: Англія мінімально обіграла Сербію на Євро-2024

СПЕЦПРОЄКТ Матеріали з позначкою “Спецпроєкт”, “Партнерський матеріал” чи “Актуально” розміщені на комерційній основі. Редакція може не поділяти цю позицію. Софія Кулай

Протистояння збірних Сербії та Англії закінчило третій ігровий день на Євро-2024 з футболу. Команда “трьох левів” здобула прогнозовану перемогу.

Сербія – Англія 0:1

Гол: Беллінгем, 13

Перед поєдинком саме команда Гарета Саутгейта була фавориткою даного протистояння. Англію також називають однією із претенденток на перемогу на Євро-2024 з футболу, пише 24 Канал.

Вже зі старту цей статус фаворитки команда “трьох левів” підтвердила, взявши м’яч під свій контроль. Серби грубо діяли у відборі, тому головному арбітру гри Орсато доводилось регулярно нагадувати про себе.

Євро-2024 – топова футбольна подія, яку неможливо пропустити! Тож вмикай свій гаджет на гучність та вболівай за українську збірну.
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That’s my spirit.

Вже на 13-й хвилині гостей повели у рахунку. Беллінгем сам розпочав атаку англійців. М’яч опинився на фланзі у Сака, Букайо віддав у штрафний майданчик Сербії. М’яч після рикошету дещо змінив траєкторію польоту, але таки дістався до Беллінгема. Джуд головою прошив сітку воріт Райковича, випередивши захисника – 0:1.

Відео голу Беллінгема

Ще через п’ять хвилин Александер-Арнольд загрожував володінням суперника. Але м’яч після удару Тренда полетів значно у бік воріт.

Господарі створили перший по-справжньому момент лише на 20-й хвилині гри, коли Мітрович був близьким до гола.

Одноклубник Луніна у вогні

Вокер намагався створити момент для Кейна, але передача Кайла була занадто сильною. Вже через декілька хвилин знову Александер-Арнольд випробовував свою удачу з-за меж штрафного. Але стандарт із дальньої відстані взяла на себе стінка із гравців Сербії.

Ближче до середини першого тайму гра дещо вирівнялась. Господарі намагались створити гостроту біля воріт Пікфорда, щоб не повторити матч Євро-2024 Німеччина – Шотландія, коли шотландці не завдали жодного удару у рамку.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги у рахунку “трьох левів”.

Втримали мінімальну перевагу

У другому таймі серби могли забивати, якби не вчасний вихід із воріт Пікфорда після передачі Младеновича.

Йович ледь не вийшов на ворота Англії, якби пас Тадича був точнішим.

У середині другого тайму голкіпер Сербії видав неймовірний сейв після удару від Кейна. Лише дива у воротах від Райковича запобігли другому голу у матчі. Нападнику мюнхенської Баварії залишалось лише хапатись за голову.

Майже одразу могли забивати серби. Пікфорд потягнув удар під поперечину від Влаховича.

Англія мінімально обіграла Сербію у своєму першому матчі на Євро-2024. Позитивний результат дозволив команді Саутгейта очолити групу “С”. Англія стала єдиною збірною у цьому квартеті, яка набрала 3 очки. Словенія та Данія поділили бали в очному протистоянні (1:1).

Свій наступний поєдинок англійці проведуть 20 червня проти Данії (початок о 19:00 за київським часом).