Аварія танкера в Одесі: власник пообіцяв прибрати судно до кінця року

Судно Delfi числиться за компанією Фактор груп лімітед, яка розташована в Харкові і належить Джавадову Шамсаддіну Алі Огли.

Вийшов на зв’язок власник танкера Delfi, який наприкінці листопада сів на мілину в Одеській затоці. Про це сказав в.о. начальника Одеського філіалу Адміністрації морських портів України (АМПУ) Денис Карпов, повідомляє Думская у вівторок, 3 грудня.

За його словами, 29 листопада від судновласника надійшов лист, в якому той підтвердив, що зможе підняти судно власними силами до кінця цього року.

Також наголошується, що за 45 років цей танкер змінив кілька назв, прапорів і власників.

«Зараз Delfi числиться за компанією Фактор груп лімітед, яка формально перебуває в Харкові і належить якомусь Джавадову Шамсаддіну Алі Огли. До цього директором і власником значився одесит Михашонок Володимир Валерійович, а юридична адреса була Одеса, Лідерсовський бульвар, 19», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 22 листопада шторм викинув на мілину біля Одеси танкер Delfi під прапором Молдови. В ході спецоперації рятувальники евакуювали трьох членів екіпажу.

Пізніше стало відомо, що із судна Delfi в море витекли нафтопродукти, і ситуація погіршується. Концентрація шкідливих речовин перевищувала норму в 150 разів. Зараз ситуація стабілізувалася.

Також ЗМІ повідомили, що танкер Delfi міг бути задіяний у контрабанді нафти.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *