Атака на ТЕЦ у Бєлгороді, тактичний успіх ворога біля Вовчанська: хронологія 810 дня війни

Головні новини 810 дня великої війни / колаж 24 Каналу (14 ОМБр)

Тривають запеклі бої між окупантами та українськими захисниками на Харківському напрямку та інших ділянках фронту. Сили оборони знищують особовий склад загарбників, їхню техніку.

У цьому матеріалі 24 Канал розповідає найголовніші події понеділка, 13 травня. Це уже вісімсот десята доба від початку повномасштабної російсько-української війни.

02:31, 13 травняУкріплення Харківщини

Міністерство оборони України на тлі наступу росіян у Харківській області прокоментувало заяви, що нібито в регіоні немає фортифікацій.

Бригадний генерал Олександр Яковець пояснив, що найбільш підготовленим є третій оборонний рубіж, який облаштовують на деякій відстані. Тобто там, де вже можна використовувати залізобетонні споруди та засоби інженерного озброєння.

Перед ним – той (другий – 24 Канал) рубіж, де працюють підрозділи командування Сил підтримки ЗСУ та Державної спеціальної служби транспорту. Він теж обладнується у різних умовах на різних ділянках. Зокрема, на Харківщині – це під постійними обстрілами противника. Навіть на відстані від 15 до 17 кілометрів,
– сказав він.

За словами посадовця, перший рубіж – або так званий “передній край” – утримують та обладнують самі підрозділи. Там говорити про використання важкої техніки, залізобетонних споруд, на жаль, немає можливості.

01:37, 13 травня

У Росії стверджують, що під час атаки на Бєлгород знищили за допомогою ППО 12 реактивних снарядів “Вампір” і 2 – “Вільха”. Ворожі ЗМІ повідомляють, що був пошкоджений будинок на бульварі Юності, територія дитячого майданчика, а також ТЕЦ. Без світла залишився район Харгори.

00:44, 13 травняНаступ ворога на Вовчанськ

Генштаб ЗСУ заявляє, що окупанти залучили до 5 батальйонів для наступу, зокрема, на Вовчанськ Харківської області. Загарбники мають тактичний усіх, однак наші захисники суттєво зменшили особовий склад росіян, продовжують це робити.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *